Item # 10METMIX
Sort By
Original Sort
Newest
Price Low to High
Price High to Low
Name A-Z
Name Z-A
In Stock
Wild Bird Products
— Bird Baths
— Wild Bird Accessories
— Wild Bird Feed
— Wild Bird Feeders
— Wild Bird House
Garden Essentials & Outdoor Garden Accessories
— Plant Supports, Fencing, Traps, Edging & Weed Barrier
— Shepherd Hooks, Cranes & Flower Box Holders
— Tools, Gloves & Accessories
— Trellises - Wooden & Metal
— Watering Hoses, Sprinklers, Nozzles, Watering Cans & Accessories
Stone • Mulch • Soil • Additives
— Mulch
— Soil & Sand & Additives
— Stepping Stone Manufactured & Natural Dimensional
— Stone
Plant Care & Control Solutions
— Flower & Vegetable Fertilizers (Organic / Synthetic)
— Repellents, Baits, Traps & Home Pest Control Solutions
— Tree & Shrub Care Solutions
Lawn Care
— 4-Step Lawn Programs
— Lawn Fertilizer (Organic / Synthetic)
— Lawn Grass Seed
— Lawn Control & Remedies
— Weed Management , Non-selective Vegetative Killers
Plants Live Goods
— Annuals
— Grasses
— Ground Covers
— Houseplant Haven
— Perennial Flowers
— Trees & Shrubs
— Tropical Plants
— Vines ( Hardy)
— Native Plants
— Easter Flowers
Edible Gardening
— Fruit Trees & Small Fruits
— Vegetable Gardening
— Fruit & Edible Care Solutions
Bulbs
— Fall Bulbs
— Spring Flowering and Foliage Bulbs
Pond Supplies
— Pond Plants
— Ponds Liners & Pre Form Ponds
— Fish Food
— Pond Accessories
— Fish
— Water Treatments
— Hoses, Fittings & Replacement Parts
— Pumps & Filters
Seed Starting
— Seed Starting Products
— Herb Seed Packs
— Vegetable Seed Packs
— Flower Seed Packs
Container Gardening
— Accessories for Planters
— Coco, Moss & Rattan Planters
— Decorative Wood Containers
— Plant Stands
— Pots - Ceramic
— Pots - Clay
— Pots - Concrete Containers / Pots
— Pots - Fiber
— Pots - Plastic
— Pots - Net Pots, Net Cups & Bucket Baskets
— Raised Beds
Indoor Gardening & Potting Soil & Houseplant Supplies
— Cloning & Plant Propagation
— Fertilizers - Granular Organic & Synthetic
— Fertilizers - Synthetic
— Grow Lights & Accessories
— Houseplant Accessories
— Hydroponics Systems & Accessories
— Potting Soil & Amendments
— Remedies & Controls
— Testers, Meters & Accessories
— Hydroponics Nutrients & Additives
Outdoor Living
— Fountains & Statuary & Benches
— Propane & Firewood
— Spring Decorations & Outdoor Living
— Wind Chimes
Sunshine Ceramica San Miguel Metal Pot
$29.99 / 10"
Item # 10METMIX
In Stock
We currently have
31 in stock
*Only available for purchase in store.
Assorted Colors 4"
Assorted Colors 6"
Assorted Colors 8.5"
Assorted Colors 10"